F&Q

Nejčastější dotazy

Očekávanou dobu dodání vám zašleme spolu s cenovou nabídkou na základě vámi vyplněného poptávkového formuláře. Zpravidla stíháme tašky doručit již od 2 týdnů. Záleží nicméně na aktuální vytíženosti stroje. 

Pro účel přenášení gastro obalů a pokrmů v obalech doporučujeme papírové tašky s příznakem “Menu box” s nadprůměrnou plochou dna.

Pro šperky, bižuterii či drobné předmety doporučujeme naši nejmenší variantu a rozměr 18x8x22 cm.

Pro potraviny, oblečení a těžší předměty doporučujeme největší variantu tašky 32x16x39 cm

Papírové tašky odesíláme v pevně zabalených 3-vrstvých kartonech. Přeprava poté probíha prostřednictvím přepravní společnosti PPL, od kterého vždy po odeslání zásilky dostanete trackovací číslo pro její sledování. Po obdržení tohoto čísla vám zásilka dorazí nejpozději do 1-2 dnů.

Poté, co obdržíte cenovou nabídku na e-mail uvedený v poptávkovém formuláři, budeme po vás chtít vyjádření a také design vašeho potisku či logo ve formátu .jpg, .png či .pdf. Nemusíte mít obavy. V případě problémů se zasláním se s vámi kolega telefonicky spojí a navede vás. 

Ano, můžete. Na adrese Libušská 319/26 (TTTM SAPA) v Praze se nachází náš showroom se všemi rozměry tašek včetně příkladů, jak by mohl vypadat i váš potisk.